24 października 2014

Niebanalny pomysł na prezent na urodziny i nie tylko

Brak komentarzy:
 
Lubię się chwilkę pogłowić nad prezentem dla bliskich. Dzisiaj coś co musieliśmy zamówić na osiemnaste urodziny kuzyna - fana M&M's-ów.  

Kilka słów o prezencie. Tak jak napisałam, to prezent dla wielbiciela, a może lepiej napisać smakosza, M&M's-ów. Myślę, że tylko ktoś taki będzie mógł docenić własne, spersonalizowane M&M's-y. Tak jest, możecie stworzyć własne cukierki, ze swoim zdjęciem, logo, napisem. Dodatkowo mogą być one zapakowane w ozdobne opakowanie, możecie zamówić też mniejsze opakowania jako prezent dla gości np. weselnych! My myśleliśmy aby takie M&M's-y zamówić na chrzciny naszego syna, na stronie można znaleźć pudełka pasujące również na taką okoliczność, postanowiłam jednak zaczekać i zrobić niespodziankę kuzynowi.

My zamówiliśmy je na 18-te urodziny dlatego postawiliśmy na zdjęcie jubilata + napis 18 lat. Kolory wybraliśmy również nieprzypadkowo, ponieważ jubilat zawsze lubił fioletowy kolor, żółte cukierki zamówiliśmy dla kontrastu. Oto jak prezentuje się opakowanie:Zdjęcia wieczorową porą telefonem nie oddają dokładnie wyglądu cukierków. Napiszę szczerze, że troszkę byliśmy rozczarowani jakością "nadruku" na cukierkach. Mogłoby to wyglądać trochę lepiej, ale osobę na zdjęciu da się rozpoznać ;) Pozytywnie nas zaskoczyła wielkość pudełka. Zawartość to ok. 400 cukierków, czyli 400 g. Spodziewałam się trochę mniejszego opakowania. Wymiary pudełka to 26x18cm (około).

Czas oczekiwania nie jest szczególnie długi, zważywszy, że zamówienia wysyłane są z Francji. Jeszcze przed zamówieniem na stronie znajdziemy informację o najpóźniejszym spodziewanym terminie doręczenia przesyłki standardowej i ekspresowej. Czas oczekiwania w naszym przypadku był dużo krótszy. Minusem jest koszt wysyłki - około 50zł. Nie była jednak zabezpieczona tak, jakbym sobie to wyobrażała i niektóre cukierki były uszkodzone. To duża wada, gdy chcemy je komuś sprezentować.

Jeżeli spodobał Wam się pomysł na taki prezent, podaję kod promocyjny ze zniżką (mam sprzeczne wiadomości - będzie to 20zł albo 15%)! Z kodu można skorzystać najpóźniej do 16 listopada.

Twój kod promocyjny* : PL_IN256 

* Kod można wykorzystać na stronie internetowej www.mymms.pl, kodu nie można łączyć z innymi ofertami promocyjnymi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz