15 lutego 2015

Co by tu dziś zmalować?

Brak komentarzy:
 

Macie pewnie w domu gry planszowe, komputerowe, zestawy do szydełkowania, drutowania, szycia, a mąż uwielbia play station, filmy fabularne albo seriale kryminalne? Jak znaleźć czas na wszystkie swoje hobby i zinteresowania kiedy tyle jeszcze pracy do zrobienia? Nie wiem... Wiem jednak, że czasem o niektórych zainteresowaniach się zapomina, fajną planszówkę  chowa się głęboko w szafie i leży a my dzień w dzień lądujemy wieczorem przed tv lub komputerem oglądając to samo. Postanowiliśmy z Ł. z tym skończyć jakiś czas temu i stworzyliśmy "Maszynę losującą". Na kolorowych kartkach napisaliśmy wszystko, co moglibyśmy wspólnie wieczorami robić, co nam przyszło do głowy.

My jesteśmy dorośli i mamy z tego fajną zabawę, pomyślcie ile miłych chwil możecie spędzić dzięki temu z dziećmi ;)

Naszą przykładową aktywnością jest "tańcowanie". Chodziliśmy kiedyś na kurs, od czasu do czasu warto sobie przypomnieć kroki :)

Raz wylosowana karteczka może wrócić do puli, można też w miarę potrzeby dopisać nowe. Można na nich napisać np. nazwę filmu, który chcemy wspólnie obejrzeć lub zapisać karteczkę "oglądamy film - wybiera X." 

Miłej zabawy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz